Bez wątpienia "Addicted to tango".

Tango argentyńskie tańczę od 2007, kiedy to trafiłem do Złotej Milongi na moje pierwsze zajęcia tanga prowadzone przez Luizę Pasierowską i Jakuba Korczewskiego.. W latach 2008-2009 organizowałem "Milongi Poniedziałkowe" w klubie Mechanik, oraz projekt „Nuevo Tango Noches” w Klubie Tygmont w 2011r. Od 2016 roku prowadzę projekt "Milonga Tu i Teraz" organizując milongi w różnych miejscach w Warszawie, a także w innych miastach w Polsce. Jestem Tango DJ-em, gram muzykę na milongach, maratonach i festiwalach w Polsce i w wielu innych krajach Europy.

Od 2009 roku pasję do  tango argentyńskiego dzielę z moją żoną, Kasią.


Tango jest wciąż obecne w naszym życiu. Trenujemy, tańczymy na milongach, podróżujemy po świecie uczestnicząc w tangowych eventach. Przede wszystkim wciąż doskonalimy nasze umiejętności biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez uznanych nauczycieli tanga. Trzykrotnie startowaliśmy w Mistrzostwach Europy w Tangu Argentyńskim w kategorii Salon. W pierwszym starcie, w 2011 roku, awansowaliśmy do półfinału.

Naszymi nauczycielami byli m.in. Jakub Korczewski i Luiza Pasierowska, Beata Maia Gellert, Janek Woźniak i Paulina Policzkiewicz-Woźniak.
Mariano Galleano i Paula Rubin, Sebastian Achaval i Roxana Suarez, Fabian Peralta i Josefina Bermudez, Rafael Bittencourt i Roxane Camargo, Artyom Dovbush i Karina Dovbush, Carlos Perez i Rosa Forte.

Warszawa, 2009 rok

Od 2017 roku w ramach projektu Tango y Vida promuję tango organizując prelekcje na temat tanga, lekcje tanga dla początkujących, wystawy fotograficzne,  koncerty, warsztaty ze znanymi nauczycielami tanga.